درباره ما

شرکت فنی مهندسی سوربن ره آورد

شرکت سوربن ره آورد یکی از کمپانی هایی با سابقه و معتبر بخش خصوصی در زمینه تولید، فروش، طراحی و اجرا، تعمیر و نگهداری و خدمات پس از نصب محصولات تاسیسات و تهویه مطبوع است که داشتن ویژگی های بارز و خدمات عالی آنرا در نظر مشتریان به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه این صنعت در کشور تبدیل کرده است.

شرکت سوربن (سهامی خاص) در سال …… تأسیس شد و راه را برای موفقیت خود در ساخت سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات هموار کرد.
این شرکت در دهه هشتاد قرن گذشته تصمیم به طراحی و ایجاد نسل جدیدی از سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات بر اساس دانش فنی غنی و قدرت بالای خود در سرمایه انسانی گرفت.

محصولات این شرکت از مرغوب ترین مواد اولیه با استفاده از آزمایشگاه مجرب خود و تحت حمایت استانداردهای بین المللی ASHAE تولید می شود و به منظور ارائه محصولات با کیفیت، سازگار با محیط زیست و حفظ رضایت مشتری مورد آزمایش و بازرسی قرار می گیرد.

همچنین این شرکت با راه اندازی فروشگاه اینترنتی sorbonr.com برای جلوگیری از هزینه های اضافی و خرید آسان توسط مشتریان عزیر اقدام به فروش محصولات تهویه مطبوع و تاسیسات همچون رادیاتور، حوله خشک کن، فن کویل، داکت اسپیلت، پمپ و محصولات زیم وات کرده است.

شرکت سوربن با بکارگیری تکنولوژی های روز دنیا با استفاده از دستگاهای مدرن و اتوماتیک انواع مختلف محصولات تاسیسات و تهویه مطبوع را تولید و روانه بازار میکند.

این شرکت با داشتن کادری مجرب و کار آزموده تقریبا صفر تا صد مراحل تولید، فروش، طراحی، اجرا، تعمیر، نگهداری و خدمات پس از نصب را برای مشتریان عزیز انجام میدهد و مشتری نیازی به هزینه های اضافی همچون هزینه حمل نقل، هزینه نصب، طراحی نیست.

شرکت سوربن با بیش از یک دهه حضور پرافتخار در صنعت تهویه مطبوع و تاسیسات، علاوه بر محصولات قبلی خود، محصولات جدیدی را نیز در دستور کار خود قرار داده است و در حال حاضر این شرکت قادر به تولید و نمایش انواع محصولات سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات مناسب برای اقلیم های مختلف از جمله انواع رادیاتور، حوله خشک کن، فن کویل، داکت اسپیلت، پمپ آب و محصولات زیم وات میباشد.

آنچه این شرکت را به عنوان یک برند معتبر در بین سایر برندهای تولید کننده محصولات تهویه مطبوع و تاسیسات در کشور متمایز کرده است، پیشرو بودن و توانایی پاسخ دادن به هر گونه خواسته مشتریان در تولید، طراحی، اجرا، تعمیر، نگهداری و خدمات پس از نصب گسترده و سریع است که به عنوان استراتژی شرکت سوربن تدوین شده و این شرکت همواره به آن وفادار بوده است به طوری که در حال حاضر محصولات این شرکت با چند سال گارانتی و چندین سال خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می شود.

شرکت سوربن آماده اجرای پروژه های بزرگ سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات در موسسات صنعتی بخش های خصوصی و دولتی می باشد.

۱۰۰ + محصول با کیفیت

بیش از ۴۰۰ محصول با مواد اولیه مرغوب و کیفیت ساخت بالا

۵۰۰ + مشتری

بیش از ۵۰۰ مشتری با رضایتمندی بالا

۳۵۰ + سفارش ارسال شده

بیش از ۳۵۰ سفارش نهایی و ارسال شده