تیم اجرایی

تیم اجرایی سوربن ره آورد

تیم اجرایی شرکت فنی مهندسی سوربن ره آورد، با تکیه بر تجربه و دانش فنی بلند مدت خود در زمینه ی تهویه مطبوع، در حال ارائه ی خدمات اجرایی انواع پروژه های مسکونی،اداری،تجاری و… می باشد.

مضاف بر تجربه و دانش فنی، بدلیل فعالیت در زمینه ی طراحی، نظارت و خدمات پس از فروش و تولید و فروش تجهیزات تهویه مطبوع، این شرکت قادر به ارائه ی پک کاملی از خدمات تامین بهینه ترین سیستم تهویه مطبوع مطلوب مشتریان محترم می باشد.

در واقع، اجرا جدا از مشکلات و مسائل تخصصی طراحی و تعمیر نگهداری نمی باشد. از اینرو فعالیت در زمینه های مذکور، توان اجرایی بالایی را به تیم اجرایی ما میدهد.

در اجرا، یکی از مسائل مطرح، تامین و خرید به موقع و بصرفه ی محصولات با کیفیت می باشد که در این زمینه نیز ، گروه تولیدی برند زیم وات و گروه فروش این این شرکت، مکمل و متممی عالی برای ایفای نقش اجرایی ایده آل برای مشتریان محترم فراهم میکند.

میخواهید امورات اجرایی خود را بدست تیمی مجرب و متعهد بسپارید؟ از دغدغه ها و مشکلات عمده ی اجرا مطلع هستید؟ پس درنگ نکنید! با تیم اجرایی شرکت فنی مهندسی سوربن ره آورد تماس بگیرید.

اگر در زمینه سیستم های تهویه و خدمات ما سوالی دارید می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید. همچنین برای دریافت مشاوره و خرید می توانید با همکاران ما در شرکت فنی مهندسی سوربن ره آورد در ارتباط باشید. تیم اجرایی شرکت فنی مهندسی سوربن ره آورد شما را برای رسیدن به مناسب ترین راه و بهترین خدمات همراهی خواهد کرد.

تماس با ما

با انتخاب پک کامل “از برآورد تا طراحی، نصب و تجهیز برند ایرانی تا خرید انواع برندهای مطرح این حیطه، با ارائه ی امکان خدمات فنی”، بار ثقیل مشکلات اجرا رو از دوش خود بردارید….